راهنمای ثبت محصول

مخصوص خریدار

باشگاه خانواده بزرگ سامسونگ، با هدف ایجاد ارزشهای افزوده برای خریداران محترم کالاهای سامسونگ با ضمانت سام سرویس راه اندازی شده است. این سامانه که فعلا برای گروهی از محصولات بصورت آزمایشی فعال شده، این امکان را به شما میدهد که با صرف اندکی وقت و ثبت محصول خریداری شده خود، از امکانات منحصر بفرد این سیستم بهره مند گردید.

برای ثبت اولین محصول خریداری شده خود، علاوه بر ایمیل آدرس صحیح ( که رمز عبور آنرا بخاطر داشته باشید)، کد محصول ( که در زیر قسمت خاکستری مخفی شده است) ، کدملی و کدپستی را نیاز خواهید داشت. در صورتیکه هرکدام از این اطلاعات را در دسترس ندارید، لطفا پس از آمادگی کامل و در دسترس بودن آن اقدام به ثبت نمایید.

ابتدا با یک شئ غیر تیز، بخش خاکستری را بخراشید تا کد مخفی محصول آشکار شود. سپس به آدرس www.samservice.com مراجعه کرده و روی بنر " سامسونگ خود را ثبت کنید" کلیک نمایید. با کلیک روی گزینه "ثبت محصول" به صفحه جدیدی راهنمایی خواهید شد که با کلیک روی "ثبت نام" در این صفحه، بخش مربوط به ثبت نام باز خواهد شد. کد ثبت کالا، آدرس ایمیل صحیح، رمز عبور مد نظرتان برای ورود به این سایت و تکرار آنرا در بخش مربوطه وارد نمایید.

پس از کلیک بر روی قسمت ارسال، پیامی بشرح زیر دریافت خواهید کرد:

پس از چند دقیقه به صندوق پست الکترونیک خود مراجعه نمایید؛ ایمیلی از آدرس registration@sfc.samservice.com دریافت نموده اید. ( در صورتیکه این ایمیل را در قسمت inbox پیدا نمی کنید، احتمال دارد که ایمیل ارسالی به پوشه junk یا spam رفته باشد، لطفا این پوشه ها را نیز کنترل فرمایید).

ایمیل مورد نظر را باز کنید و پس از خواندن محتویات آن، با کلیک بر روی لینک ذکر شده در این ایمیل شما به صفحه جدیدی راهنمایی خواهید شد. (ممکن است به دلیل تنظیمات امنیتی سیستم ایمیل مورد استفاده شما و یا تنظیمات مرورگر کامپیوتر شما، انتقال به سایت جدید از طریق کلیک امکانپذیر نباشد؛ در صورت بروز چنین حالتی، لطفاً این لینک را copy نموده و در address bar مرورگر خود paste نمایید).

در این صفحه از شما درخواست خواهد شد که رمز عبوری که قبلا ارائه نموده بودید را مجدداً وارد کنید، توجه بفرمایید که منظور از رمز عبور، گذرواژه مورد نظر شما برای ورود به این سایت است (و شما نبایستی رمز عبور ایمیل خود را وارد نمایید)؛ همچنین بایستی برای خود نام کاربری انتخاب نمایید، به هرصورت از این به بعد سیستم شما را به این نام کاربری یا آدرس ایمیل شما خواهد شناخت.

شماره تلفن همراه میتواند شامل 98+ ، 0098 یا بدون آن فقط با ذکر 091 یا 093 باشد، سپس نام استان و شهر خود را از لیست (با کلیک بر روی فلش مشخص شده) انتخاب کنید و پس از آن آدرس دقیق خود را در محل پیش بینی شده وارد نمایید. بعد از این مراحل روی گزینه ارسال کلیک فرمایید.

در صورتیکه خطایی مانند تکراری بودن نام کاربری مورد نظر شما یا اشتباه وارد کردن رمز عبورتان رخ نداده باشد، پیامی مبنی بر تکمیل فرآیند ثبت نام و ارجاع شما به صفحه اصلی نمایش داده خواهد شد و پس از چند ثانیه به صفحه شخصی خود راهنمایی خواهید شد. در صورتیکه محصولات دیگری از سامسونگ خریداری نموده اید (یا خواهید نمود) که واجد برچسب کد مخفی است میتوانید این محصولات را در صفحه شخصی خود (با کلیک بر روی قسمت ثبت محصول) ثبت نمایید.

اکنون، فرآیند ثبت نام شما کامل شده از این پس بجای انتخاب قسمت ثبت نام، بایستی از بخش ورود اعضاء و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود وارد سیستم خانواده بزرگ سامسونگ شوید. ضمناً شما میتوانید بجای نام کاربری از آدرس ایمیل خود برای ورود به سیستم استفاده کنید.

لطفا در صورت وجود هر گونه ابهام یا مشکل در هنگام ثبت، لطفا موارد را با ارسال ایمیل به problem@sfc.samservice.com مطرح فرمایید. تلاش خواهد شد که پاسخ جنابعالی در اولین فرصت ممکنه داده شود.